Home Najnovije Rudiger u slavlju podigao Modrića. Pogledajte video koji je postao hit

Rudiger u slavlju podigao Modrića. Pogledajte video koji je postao hit

224
0

Real je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na Anfieldu nakon velikog preokreta šokirao Liverpool i pobijedio 5:2. Redsi su nakon 15 minuta igre imali 2:0 golovima Nuneza i Salaha, a onda je do kraja poluvremena Vinicius izjednačio na 2:2. U nastavku je Real razbio domaćina.

Najprije je Modrić asistirao Militau iz prekida u 48. minuti, da bi Benzema u 55. i 67. zabio nova dva gola za Real. Za peti gol je začetnik akcije bio Modrić, koji je s 37 godina odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri.

Nakon utakmice se mediji natječu u hvalospjevima hrvatskom reprezentativcu, koji je s momčadi na travnjaku Anfielda nakon utakmice žestoko proslavio pobjedu uz pjesmu madridskih navijača, a hrvatskog majstora su u 87. minuti ovacijama počastili i navijači Liverpoola.

Antonio Rudiger, najskuplji branič svijeta, u oduševljenju je odlučio podići heroja Modrića na ramena, dok su ostali igrači Reala krenuli pozdraviti svoje navijače. Već u idućoj sekundi Modrić je skoro pao na drugu stranu, ali ga je Nijemac veselo dizao i pokazivao kao trofej Realovim navijačima. Taj video je ekspresno postao hit na društvenim mrežama.