Home Najnovije Sevilla novim porazom produbila krizu, Rakitić asistirao

Sevilla novim porazom produbila krizu, Rakitić asistirao

57
0

Sevilla je u prošlom kolu pobjedom protiv Getafea prekinula crni niz od šest prvenstvenih kola bez slavlja, ali sada je ponovno poražena. Andalužani su u gostima s 2:1 izgubili od Girone i tako ostali na rubu zone ispadanja. Sevilla je uspjela povesti, a gol je nakon lijepog ubačaja Ivana Rakitića u 12. minuti postigao Tanguy Nianzou.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RAKITIĆEVU ASISTENCIJU

Međutim, asistencija kapetana ekipe i nekadašnjeg hrvatskog reprezentativca nije bila dovoljna. Girona je golovima Christiana Stuanija u 46. i Yangela Herrere u 88. minuti okrenula rezultat i došla do tri boda kojima je skočila na 11. mjesto.

Sevilla koja je prije samo godinu i pol dana osvojila Europa ligu pod Julenom Lopeteguijem je imala jako loš početak sezone, a boljitak za sada nije uspio donijeti ni povratnik na klupu Jorge Sampaoli. U idućem kolu u goste im dolazi Cadiz, prvi pratitelj na tablici.

Previous articleBrutalne cijene nekretnina: ‘Običan čovjek si u ovom gradu više ne može priuštiti ništa’
Next articleSud u kaznenom postupku ‘kralju Korza’ zbog utaje poreza produžio blokadu 2,8 milijuna kuna u novcu i dionicama