Home Najnovije Srbi žestoko po Torcidi: ‘Ustaše i dalje divljaju, odjekuju poruke mržnje, prizor...

Srbi žestoko po Torcidi: ‘Ustaše i dalje divljaju, odjekuju poruke mržnje, prizor iz Splita zaprepastio javnost’

230
0
foto: HNK Hajduk

Hajduk je u trećem kolu HNL-a s 3-0 pobijedio Slaven Belupo i tako ostao stopostotan. U novom slavlju dva gola je zabio Livaja, a pobjedu je potvrdio Dajaku.

Torcida je u prvom poluvremenu pružila podršku Bad Blue Boysima, na što je negodovao ostatak stadiona, a došlo je i do fizičkog obračuna.

Nakon utakmice, s igračima su proslavili novu pobjedu i pred dvoboj u Grčkoj im zapjevali: “Nek’ živi ljubav, nek’ se budi dan, neka svako dijete mrzi Partizan!”, aludirajući na bratske odnose navijača beogradskog kluba i PAOK-a.

Potezi Torcide odjeknuli su i u srpskim medijima.

“Torcida ponovno udarila na Partizan! Prizor iz Splita zaprepastio javnost”, piše Kurir.

Informer ističe: “Ustaše i dalje divljaju, Torcida prozivala Grobare.”

“Poruke mržnje ponovno odjekivale u Hrvatskoj: Grobari na udaru navijača Hajduka, podržali uhapšene huligane”, piše Nova.rs

Previous articleJe li ovo najbolji dribling u povijesti HNL-a? Pogledajte čudo Ante Ercega
Next articleFotka iz Dalmacije izazvala je salve smijeha na Fejsu, morate vidjeti što tip prevozi i kako

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here