Home Mozaik Što radi na Dan mrtvih?

Što radi na Dan mrtvih?

0
Kod centralnog križa na groblju Kozala

Na blagdan Svih svetih zatvoreni su Zapadni trgovački centar i Tower centar, osim kina i ugostitelja na petom katu. Do 14 sati će raditi male Konzumove prodavaonice, a Superkonzum na Škurinju do 15 sati, javlja Radio Rijeka.

Plodine i Brodokomercove prodavaonice rade po nedjeljnom radnom vremenu, a Lidl – redovno. Na otvorenom dijelu riječke tržnice od 7 do 15 sati rade štandovi za prodaju cvijeća.

Tijekom dana dežurna je ljekarna na Korzu, a noću ljekarna Centar. Obiteljski liječnik i pedijatar u Cambierijevoj 7 dežuraju od od 8 do 20 sati, a stomatolog od 8 do 24 sata. Dežurni veterinar je u Veterinarskoj stanici Rijeka od 7 do 21 sat.

Autotrolejevi autobusi na linijama koje vode prema gradskim grobljima voze danas uobičajenim rasporedom, kao da je radni dan, a dežurni dispečer u Autotroleju , ako uoče da je takva potreba, povećat će gustoću polazaka autobusa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here