Home Najnovije Tudorova Verona s 9 igrača remizirala s Napolijem, Nikola Kalinić ušao u...

Tudorova Verona s 9 igrača remizirala s Napolijem, Nikola Kalinić ušao u igru pa u devet minuta dobio dva žuta kartona

0

Nogometaši Verone koje vodi Igor Tudor stigli su večeras do još jednog dobrog rezultata. S hrvatskim stručnjakom na klupi Verona je u ovoj sezoni pobijedila Romu, Lazio i Juventus, a sad odigrala 1:1 protiv vodeće momčadi ljestvice, Napolija.

U utakmici je nastupio i Nikola Kalinić.

Bivši napadač hrvatske reprezentacije trebao je biti Tudorova snaga s klupe pa je u igru ušao u 84. minuti susreta. Već minutu kasnije dobio je žuti karton, a u trećoj minuti sudačkog produžetka i završio utakmicu isključenjem nakon druge javne opomene.

Sličan je bio doprinos još jednog Tudorovog igrača s klupe. Daniele Bessa je u igru ušao u 75. minuti. U 80. dobio prvi, a u 88. drugi žuti karton.

Otkad se u Italiji igra nogomet u kojem se pobjeda nagrađuje s tri boda, ovo je prvi put da su dvojica igrača iste momčad ušla s klupe i bila isključena.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here