Home Sport Umjetna inteligencija odredila najboljih 11 svih vremena

Umjetna inteligencija odredila najboljih 11 svih vremena

79
0

Milijuni korisnika svakodnevno na Chat GPT-ju komuniciraju s umjetnom inteligencijom. AI je ondje napravljen da odgovara na sva pitanja, tako i ona sportska. Na pitanje o najboljem nogometnom sastavu svih vremena, Chat GPT odgovara da je “izbor najboljih igrača svih vremena ovisan o subjektivnim preferencijama, eri u kojoj su ti igrači igrali i utjecaju koji su imali na nogomet”.

Najbolja postava svih vremena prema Chat GPT-ju je: Lav Jašin, Cafu, Beckenbauer, Maldini, Roberto Carlos, Zidane, Maradona, Pele, Messi, C. Ronaldo, Ronaldo.

“Ovaj sastav ima legendarne, najtalentiranije nogometaše koji su ikad igrali nogomet. Osvojili su brojne individualne nagrade i pomogli svojim momčadima da dođu do titula. Ipak, konačna odluka o najboljem nogometnom sastavu svih vremena bit će donesena na temelju individualnih mišljenja i na nju može utjecati mnogo faktora”, tvrdi umjetna inteligencija.

Previous articleUkradeni poklopci za šahte
Next articleTransfermarkt osvježio vrijednost igrača. Četvrici Vatrenih pala cijena, jedan porastao 50 posto!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here