Home Najnovije VIDEO Plakanje kakvo dugo nije viđeno. Juventusova zvijezda nije mogla doći sebi

315
0

Juventus i Lazio odigrali su 2:2 u 37. kolu Serie A. Tim je bodom gost iz Rima potvrdio plasman u Europa ligu, i to golom Sergeja Milinković-Savića u posljednjim sekundama utakmice. Juventus je vodio golovima Dušana Vlahovića iz 10. minute te Alvara Morate iz 36. minute.

Rimljani su smanjili na 2:1 autogolom Alexa Sandra u 51. minuti, da bi Milinković-Savić poravnao rezultat u finišu. Bila je to utakmica u kojoj su se od Juventusa oprostili kapetan Giorgio Chiellini (37) i dokapetan Paulo Dybala (28). Chiellini, legendarni talijanski stoper, iz Juventusa odlazi nakon 17 sezona.

Argentinski ofenzivac Dybala Juve napušta nakon sedam godina. Chiellini je igru napustio u 18. minuti uz osmijeh, no kod Dybale u 78. minuti situacija je bila znatno drugačija jer ga je tuga zbog odlaska skroz savladala.

Briznuo je u snažan plač, toliko da ga je suigrač Leonardo Bonucci došao zagrliti i pokazati mu kamo da ide. Dybala je neutješno plakao, ali na kraju se smirio i uspio napustiti teren. Dybala je za Juventus odigrao 291 utakmicu i zabio 115 golova. U Juventus je stigao iz Palerma 2015. godine. Talijani pišu da je njegova sljedeća destinacija Juventusov omraženi rival – Inter.

Podsjetimo, Juventus nije bio pretjerano zainteresiran za produljenje ugovora s Dybalom. Aktualna suradnja na snazi je do konca lipnja, međutim u Torinu od siječnja nisu imali interes odgovoriti na Dybalina financijska potraživanja niti su ga vidjeli u centru klupskog projekta. To je sve dotuklo Argentinca.