Home Sport VIDEO: Vitoria – Rijeka 4:0

862
0

U premijernom nastupu u Europskoj ligi nogometaši Rijeke doživjeli su težak poraz u Portugalu. U prvom kolu skupine I izgubili su u Vitoriji od Guimaraesa 0:4.

Riječani su dobro stajali na terenu do 19. minute i obnove ozljede tek zaliječenog Leškovića nakon čega je momčad Matjaža Keka ostala na samo jednom klasičnom stoperu. ‘Bijeli’ su odolijevali napadima domaćina do 36. minute kada je mrežu Ivana Vargića načeo Ba. U 48. minuti napadač Guimaraesa Nii Plange zabija za 2:0. Nigerijac Moussa Maazou bio je strijelac iz kaznenog udarca u 68. minuti nakon prekršaja Luke Marića na Andre Andreu, koji u 81. minuti postavlja konačnih 4:0.

Sljedeći protivnik Riječanima, 3. listopada, na Kantridi je španjolski Betis koji je odigrao 0:0 s Lyonom.