Home Vijesti Zbog jakog vjetra problemi na autocestama, Jadranskoj magistrali i Krčkom mostu!

Zbog jakog vjetra problemi na autocestama, Jadranskoj magistrali i Krčkom mostu!

0

Zbog jakog vjetra samo za osobna vozila otvorene su ceste A1 Zagreb-Split-Ploče između čvorova Sv. Rok i Maslenica – obilazak za ostale skupine vozila je preko Gračaca i Zatona Obrovačkog – te A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Kikovica i Delnice, a obilazak je državnom cestom kroz Gorski kotar.

Samo za osobna vozila otvorena je Jadranska magistrala (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene te Paški most, javio je HAK u 7 sati.

Na autocesti A7 Draga-Šmrika, Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Novog Vinodolskog te lokalnoj cesti Križišće-Kraljevica (LC58107) zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila), a na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Karlobaga dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina vozila).

Na Krčkom mostu zabrana je prometa za I. skupinu vozila (motocikli, prikolice za stanovanje, kamp prikolice s tri ili više osovina, kombi vozila visine preko 1.9 m, autobusi na kat i autobusi duplih osovina koji vuku prikolicu, osobna vozila koja vuku malu prikolicu s jednom osovinom).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here