Home Mozaik Bela nedeja će se ove godine održati!

Bela nedeja će se ove godine održati!

0

Nakon odrađenih priprema, danas smo usuglasili model po kojem će se održati Bela nedeja, objavio je gradonačelnik Kastva Matej Mostarac u svom postu na svom facebook profilu.

‘Zahvaljujem Županijskom stožeru Civilne zaštite i Ravnateljstvu civilne zaštite Rijeka na suradnji i sugestijama kojima ćemo se voditi u organizaciji. Na glavninu sadržaja tih dana ulazit će se uz predočenje EU-covid potvrda, a postavit ćemo i punktove za brzo testiranje. Za razliku od lani, cijepljenje nam je omogućilo organizaciju ove najznačajnije manifestacije’, objavio je Mostarac u postu naslovljenom ‘Bela nedeja 2021 ide!’.

‘Od 2. do 4. listopada, na Lokvini, Crekvini i Fortici čekat će vas vinari Kastavštine i drugih dijelova Hrvatske dok će zabavni sadržaji za djecu biti na Belvederu i Šporovoj jami. Sajamski dio ove je godine skromniji i usmjeren na ponudu autohtonih proizvoda’, poručio je gradonačelnik Kastva.

I ovogodišnja Bela nedeja održava se pod pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića, a drago mi je da je Predsjednik potvrdio dolazak na ovu najznačajniju kastavsku manifestaciju, zaključuje Mostarac.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here