Home Sport Branka Malnar zlatna skijašica među novinarkama

Branka Malnar zlatna skijašica među novinarkama

1210
0

Na otvorenom prvenstvu novinara skijaša u talijanskom skijalištu Val di Fiemme naša Branka Malnar Travaš osvojila je zlato u kategoriji iznad 55 godina. Čestitamo!

U kategoriji novinarki do 45 godina prvo mjesto je osvojila Ana Raić-Knežević iz Novog lista.

Hrvatski novinari i njihovi inozemni kolege, kao i brojni gosti, od 3. do 10. siječnja odmjerili su snage, iskustvo i brzinu u veleslalomu na stazi u Latemaru, jednom od tri skijališta u sklopu Val di Fiemmea. Natjecanje je organizirala Sekcija novinara sijaša Hrvatskoga novinarskog društva.

Među “juniorima” u muškoj konkurenciji najbolji je bio Tom Dubravec iz Cropixa, dok je Dan Figenwald iz Croatian Travellera s ukupno najboljim vremenom pobijedio među novinarima „seniorima”. Najbolji u konkurenciji preko 55 godina bio je Miomir Štrbac iz Slobodne Dalmacije.

Zlatnim medaljama okitili su se i gosti-novinari Emmanuelle Jowa i Momir Jelovac.

Najbolji hrvatski novinari skijaši od 7.-14. ožujka natjecat će se na međunarodnom prvenstvu novinara skijaša čiji je domaćin španjolski skijaški centar Baqueira-Beret na Pirenijima.

I naša Branka Malnar, koja od 2003. godine sudjeluje na novinarskim skijaškim natjecanjima i gotovo svake godine osvaja zlato, otputovat će u Španjolsku.(radio rijeka)