Vedran Ćorluka (39) neće preuzeti ulogu glavnog ni pomoćnog trenera Dinama. Nakon što je u srijedu smijenjen Fabio Cannavaro, zagrebački klub je krenuo u potragu za nasljednikom. Dosadašnji pomoćnik Sandro Perković vodi će momčad protiv Osijeka u idućem kolu i u završnici sezone SuperSport HNL-a, dok se za dugoročno rješenje spominju nekolika imena.
Kandidati za Novog Trenera
Među kandidatima za novog trenera nalaze se slovenski treneri Albert Rieri i Victor Sanchez, koji vode Celje i ljubljansku Olimpiju. Spominju se i Slavenov trener Mario Kovačević, Istrin trener Gonzalo Garcia, trener poljskog Widzewa Željko Sopić, te Damir Krznar, koji je trenutačno bez posla.
Ćorluka i Trenerska Karijera
Vedran Ćorluka, bivši branič s 103 nastupa za hrvatsku reprezentaciju, završio je igračku karijeru 2021. godine i ušao u stožer izbornika Zlatka Dalića. Iako je želio pokrenuti samostalnu trenersku karijeru i činilo se da je bio spreman postati dio Dinamova stožera, nije postigao dogovor s vodstvom kluba. Ćorluka će nastaviti kao Dalićev suradnik.