Home Sport VIDEO: Đalović i Štrok Splitu uzeli sva tri boda!

45
1

U šokantnoj utakmici punoj preokreta, momčad Rijeke prevođena trenerom Scoriom iz Splita donosi puni plijen. ‘Bijeli’ su na parku mladeži bili uspješniji od domaćeg Splita rezultatom 2:3. Poveli su domaći u 21. minuti nakon slobodnog udaca preko Obilovića. Riječani nakon toga pokušavaju doći do izjednačenja, stvaraju prilike ali Štrok i Đalović nisu dovoljno efikasni.

Do izjednačenja dolazi u 65. minuti preko Štroka na asistenciju Đalovića – 1:1. Do potpunog preokreta dolazi u 75. minuti nakon što dosuđenu najstrožu kaznu za goste uspješno realizira Đalović – 1:2.

Ipak, Splićani se vraćaju 4 minute kasnije preko Paraća – 2:2. I kada su svi očekivali kraj, Đalović u sudačkoj nadoknadi koristi grešku splitskog stopera, zaobilazi Vukovića i pogađa praznu mrežu za konačnih 2:3 i pobjedu Rijeke!

Previous articleAlen Pamić: Nije riječ o infarktu, dobro sam!