Home Sport Danski mediji: Modrić, taj mali trol, došao je i pokvario nam zabavu

Danski mediji: Modrić, taj mali trol, došao je i pokvario nam zabavu

483
0

Hrvatski reprezentacija je sinoć u Kopenhagenu u 3. kolu skupine 1 Lige nacija A pobijedila Dansku 1:0 i došla do prve pobjede u ovom izdanju tog natjecanja. Momčad Zlatka Dalića odigrala je loše prvo poluvrijeme, ali se u drugom izmjenama probudila i slavila golom Marija Pašalića u 69. minuti.

Hrvatska je zaigrala puno bolje u drugom poluvremenu nakon što je Dalić u pauzi u igru uveo Luku Modrića, Matea Kovačića, Josipa Stanišića, a kasnije i Nikole Vlašića. Hrvatski kapetan potpuno je ubrzao igru i podigao ritam pa, iako nije imala previše izrazitih šansi, Hrvatska je počela igrati puno bolje.

Danski mediji iznenađeni su porazom njihove odlične reprezentacije, a kolumnist Jyllands-Postena Jesper Engman na neobičan način nahvalio je Modrića čiji ulazak je označio ključnim trenutkom utakmice.

“Svi smo čekali gol Danske, ali Hrvatska je u igru ubacila Luku Modrića, 36-godišnjaka koji je osvojio Ligu prvaka i koji je puno više od toga, a ušao je i Mateo Kovačić. Momentum utakmice se promijenio, Hrvatska je zaigrala bolje”, piše Engman i dodao:

“Hrvatska je izborila korner iz kojeg je Pašalić progurao noge kroz Schmeichelove noge u gol. Što je to? Smije li mali nogometni trol Luka Modrić, pokretač preokreta svoje momčadi, doći ovdje i pokvariti nam zabavu?”.

Hrvatska u zadnjoj utakmici ovog ciklusa u ponedjeljak gostuje na Stade de Franceu kod Francuske dok će Danska biti domaćin reprezentaciji Austrije koja je sinoć odigrala kod kuće 1:1 protiv Francuske.

Previous articleVeliki miljenik Poljuda odlazi u srpsku ligu!
Next articleBeba imala sreću: Upala u bunar dubok 150m, vojska ga spasila za 45 minuta (VDEO)