Home Sport VIDEO: Rijeka – Dinamo 0:2

1835
1

Dinamo je poveo iz kontre u 24. minuti kada je Sammir s centra gurnuo loptu u for Beqiraju, a ovaj prošao pokraj kapetana ‘bijelih’ Budicina kao pored turskog groblja i zakucao loptu iza leđa Lisjaka. Sudac Bruno Marić je 43. minuti zaradio dnevnicu grubo oštetivši ‘bijele’ u situaciji kada Vrsaljku nije dodijelio barem drugi žuti za udaranje Čuline rukom u lice. Publika se nakon toga okomila na Zdravka Mamića skandirajući ‘Mamiću govno!’ i ‘Mamiću cigane!’.

U 50. minuti najbolja prilika za ‘bijele’ – kazneni udarac kojeg izvodi Đalović, a Kelava ga brani! Riječani do kraja susreta nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti golamnu gostiju, a Dinamo zaključuje utakmicu u drugoj minuti sudačke nadoknade kada Badelj pogađa za konačnih – 0:2.