Home Sport Dva gola Marina za pobjedu Rijeke u generalci protiv Honveda!

Dva gola Marina za pobjedu Rijeke u generalci protiv Honveda!

125
0

Nogometaši Rijeke pobijedili su s 2:0 mađarskog prvoligaša Honved na Rujevici, u posljednjem pripremnom ogledu prije nastavka sezone. Igrač utakmice bio je Antonio Marin, dvostruki strijelac koji je ove zime pojačao Rijeku gdje je došao na posudbu iz Dinama, vodeće momčadi SuperSport HNL-a.

Prvi pogodak Marin je postigao na samom kraju prvog poluvremena, u 45. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno na samom kraju, u 88. minuti, kada je Marin okončao kontranapad golom za 2:0.

U prvoj pripremnoj utakmici između ove dvije utakmice odigranoj ranije popodne, igrači na koje treneri manje računaju su remizirali rezultatom 1:1-

Previous articleVIDEO: Cristiano Ronaldo pojavio se na treningu Real Madrida!
Next articleNadrealne scene prije utakmice Hrvatske: Pogledajte što su kauboji doživjeli na putu do dvorane