Home Sport Evo gdje možete gledati finale Kupa Rijeke i Hajduka!

Evo gdje možete gledati finale Kupa Rijeke i Hajduka!

113
0

Hajduk i Rijeka večeras od 19.00 sati na Poljudu igraju finale hrvatskog SuperSport Kupa. Osim što se bore za trofej, onaj tko pobijedi u finalu će preskočiti i jednu stepenicu u europskim kvalifikacijama. Tako će pobjednik u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu krenuti od 3. pretkola, dok će onaj tko izgubi morati u Europu od drugog pretkola.

Oba trenera su naglasila kako su u ovakvim utakmicama šanse 50-50 i da odlučuju detalji. Kladionice prednost daju Hajduku, a Matjaž Kek Rijeci. Ako u 90 minuta ne bude pobjednika, igraju se dva produžetka od 15 minuta, a ako ni tada ne bude sve riješeno, pristupa se izvođenju jedanaesteraca.

Utakmicu možete gledati na drugom programu HTV-a. Uvodna emisija počinje u 18:20, a program se u prijenos uključuje u 18:55. Osim na HTV-u, utakmica se može gledati i na HNTV-u.

Previous articleOršić odlazi iz Dinama ispuniti svoje snove!
Next articleRatni zločinac Šljivančanin odgovorio Milanoviću: Nek’ šuti. Sjetite se bombi po srpskoj nejači