Home Mozaik FOTO: Riječani na ekološkoj proslavi obilježili Međunarodni dan obitelji

FOTO: Riječani na ekološkoj proslavi obilježili Međunarodni dan obitelji

0

U subotu, 17. svibnja dm je s građanima Rijeke obilježio Međunarodni dan obitelji. Riječki je trg na jedan dan postao mjesto obiteljske ekološke proslave na kojoj je svaki član obitelji mogao saznati kako zaštititi okoliš i pri tome se dobro zabaviti.
„Danas je dm green city project stigao u Rijeku kako bismo se družili i zabavili, ali i kako bismo učili o zaštiti okoliša. Kako bi Rijeka i za sljedeće generacije ostala čist grad, mi roditelji imamo dužnost našu djecu naučiti kako i zašto čuvati okoliš. Nadam se da smo našim sugrađanima na proslavi Međunarodnog dana obitelji pokazali kako mogu doprinijeti zaštiti okoliša“, izjavila je Alma Antičević, područna menadžerica dm-a.
Tijekom prijepodnevnog dijela programa najmlađi su naučili kako sortirati otpad i zabavili su se uz brojne nagradne i edukativne igre. Dok su najmlađi uživali na radionicama, tate su se opuštale uz alverde masažu, a mame upotpunile svoj izgled manikurom i visažističkim tretmanom uz alverde i s.he dekorativnu kozmetiku.
Posjetitelji su uživali u ukusnim jelima koja su u Alnatura kuhinji pripremali Žak Valenta, Jelena Urukalo, Olivera Baljak i Ivona Maričić. Uz dobro jelo, Riječane su tijekom jutarnjih sati raspjevali i rasplesali Dječji zbor Male tratinčice, Dino Antolić, riječke mažoretkinje te plesni studio Porto Ri, a večer su upotpunili hitovi Jure Stublića & grupe Film.
Na proslavama Međunarodnog dana obitelji u Rijeci, Puli i Splitu dm je u suradnji s Hrvatskim dermatovenerološkim društvom organizirao i besplatne dermatološke preglede. Pregledima u tri grada pristupilo je 195 građana, a njih 59 upućeno na daljnje liječničke preglede.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here