Home Najnovije Hajduk saznao suparnika u osmini finala Kupa!

Hajduk saznao suparnika u osmini finala Kupa!

524
0

Nogometaši Hajduka u utorak su saznali suparnika u osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Splitski Bijeli igrat će protiv Mladosti iz Ždralova (2. NL) koji su danas s visokih 6:0 porazili Oriolik. Taj susret na rasporedu je 9. studenog u Ždralovima.

Uz puno muke osminu finala izborila je Gorica koja je u posljednjim trenucima s 2:3 slavila kod Dubrave (1. NL). Poveli su domaćini već u 2. minuti, Gorica je potom preokrenula pogocima u 28. i 45., Dubrava je izjednačila u 75. da bi onda predstavnici najvišeg ranga hrvatskog nogometa zabili za slavlje u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Sljedeću fazu igrat će i nogometaši Osijeka koji su s 0:2, odnosno pogocima Jugovića i Belje prošli Papuk (3 HNL Sjever).

Šibenik je u šesnaestini finala izbacio Jadran Poreč (2. NL) rezultatom 1:2, dok je Solin (1. NL) namučio Slaven Belupo. Nakon 90 minuta je bilo 1:1, da bi Belupo u produžecima zabio za 2:1 i prolazak u iduću fazu natjecanja.