Home Sport Horror na Rujevici: Pet komada u mreži Prskala! (FOTO)

Horror na Rujevici: Pet komada u mreži Prskala! (FOTO)

1231
0

Ni nastariji navijači Rijeke ne mogu se sjetiti ovakvog raspada sistema kakav se večeras dogodio na Rujevici. Dinamo je pregazio Rijeku rezultatom 0:5 s time da su Zagrepčani malo usporili nakon 26. minute u kojoj su već vodili s 0:4 uz po jednu prečku i stativu. Dinamo je na Rujevici istrčali u gotovo identičnoj ekipi koja se pred tri dana suprostavila Šahtaru. Rožmanova razbijena vojska nije izdržala ni 14 minuta kada je konfuzna bijela obrana po prvi put kapitulirala. Lepinjica je izgubio jednu loptu pred kaznenim prostorm. Petković je odnio loptu, Riječani su uspjeli blokirati prvi pokušaj, ali Ivanušec je pokupio odbijanac i zabio. Četiri minute kasnije nova brza akcija Dinama, Kadzior je ubacio s desne strane, a Oršić poentirao. U 20. minuti Stojanović i Petković odigrali su brzi dupli pas, a Stojanović prebacio Prskala za treći gol gostiju. U 26 minuti Petković je izbacio Oršića, Župarić nije na vrijeme izašao pa nije bilo zaleđa. Oršić je zaobišao Prskala i poentirao za 0:4. U 70. minuti Oršić je stigao do hat-tricka. Majer je odigrao na stranu, Stojanović je ubacio, a Oršić dočekao loptu na drugoj vratnici za 0:5. Do kraja utakmice srećom nije bilo golova, Rijeka je definitivno u teškoj krizi kojoj se ne nazire kraj. Na potezu je uprava kluba.