Home Najnovije Karoglan razočaran: Ovo je korak unatrag

Karoglan razočaran: Ovo je korak unatrag

203
0
Mislav Karoglan

Varaždin i Hajduk remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici 24. kola SuperSport HNL-a. Gol za vodstvo Varaždina zabio je Domagoj Drožđek u 40. minuti, a izjednačio je Niko Sigur u 66. minuti. Varaždin je od 51. minute bio s igračem manje jer je Marko Dabro dobio drugi žuti karton. Utakmicu je komentirao Mislav Karoglan.

“Razočaran sam, ovo je korak unatrag. Trebali smo danas pobijediti. Na početku smo imali tu priliku Kalika, drugi dio prvog poluvremena mi se nije svidio. U drugom dijelu smo postigli taj pogodak, ali vezna linija nije odradila posao onako kako sam želio”, rekao je Karoglan pa odgovorio na nekoliko pitanja, prenosi portal Index.

Je li vas omeo poništeni gol?

Utakmica je bila jako nervozna, to nam je odnemoglo. Trebali smo biti dovoljno iskusni i donijeti bolje odluke. Puno prekida i puno nervoze, ali to neću komentirati.

Zašto je Trajkovski dobio prednost prije Čuića?

Želio sam profil igrača s vrhunskim udarcem s distance. U tom trenutku sam se odlučio za njega, da je poentirao bila bi dobra odluka.