Home Sport Kup Hrvatske: Maksimir – Rijeka 17. rujna na Rujevici

Kup Hrvatske: Maksimir – Rijeka 17. rujna na Rujevici

0
Rujevica
Rujevica

Nogometaši Rijeke ugostit će NK Maksimir u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Utakmica će se odigrati na Stadionu Rujevica 17. rujna 2025. godine s početkom u 18 sati.

Promjena domaćinstva utakmice

Odluka o promjeni domaćinstva utakmice donesena je nakon što je NK Maksimir dostavio službenu zamolbu. Povjerenstvo za natjecanje odobrilo je premještaj utakmice na Rujevicu uz suglasnost HNK Rijeka.

Razlozi premještaja

NK Maksimir je 5. rujna poslao mišljenje i preporuku Policijske uprave Zagrebačke prema kojoj se utakmica planirana za 10. rujna ne može odigrati na igralištu Oboj. Razlog je što teren ne ispunjava uvjete za sigurno odvijanje utakmice i zbrinjavanje svih gledatelja. Policija je sugerirala da se utakmica organizira na drugom sportskom objektu.

Dogovor klubova

Na temelju preporuke PU Zagrebačke, NK Maksimir zatražio je da se utakmica odigra na Stadionu Rujevica, uz dogovor s domaćinom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here