Home Sport Kvarnerska rivijera: Rijeka – Pomorac 4:3

Kvarnerska rivijera: Rijeka – Pomorac 4:3

1372
0

Nogometaši Rijeke pobijedili su Pomorac 4:3 u zanimljivom ogledu drugog kola skupine A Kvarnerske rivijere. Rijeka je stigla do važne pobjede u neizvjesnom ogledu ostavivši si priliku za plasman u četvrtfinale u utakmici 3. kola protiv Željezničara.

Pomorac je iznenadio Rijeku povevši u petoj minuti. Radović je iskoristio priliku i pobjegao obrani Rijeke, te matirao Frigana – 1:0.

Riječka obrana spašavala je siguran gol kada je u 20. minuti izbacila loptu s gol crte.

Rijeka se u igru vratila u 32. minuti, Ajanović je pucao, lopta je od odbijanca završila u mreži – 1:1.

Pomorac je poveo nakon rijetko viđene pogreške vratara Rijeke Antonija Frigana koji je dodao loptu Poštiću, a nogometaš Pomorac glavom je zatresao mrežu – 2:1.

Bijeli nisu dopustili da na odmor odu sa zaostatkom, Tornato je glavom pogodio za izjednačenje – 2:2.

Delibegović je donio vodstvo Rijeci u 47. minuti, dok je Valjan efektnim udarcem potvrdio pobjedu u 65. minuti.

Pomorac je u završnici uspio zakomplicirati utakmicu, Radović je lijepim potezom pogodio za 3:4, ali bila je to 79. minuta i nije preostalo vremena za povratak.