Home Sport LEN Kup: Primorje EB – Dinamo Moskva 11:11

LEN Kup: Primorje EB – Dinamo Moskva 11:11

3
0

Vaterpolisti Primorja i Dinama iz Moskve remizirali su u sinoćnjem susretu drugog kola LEN Kupa koji se ovog vikenda igra na bazenu Kantrida. Konačan rezultat je bio 11:11 (3:4, 4:2, 2:4, 2:1). U susretu punom preokreta, bolje su krenuli gosti ali Primorjaši u drugoj četvrtini preokreću rezultat koji nakon polovice utakmice glasi 7:6 za domaće. Uslijedio je blackout Primorja u trećoj četvrtini pa ekipe u posljednju četvrtinu ulaze s rezultatom 9:10 za goste. Primorjaši se u posljednjem dijelu utakmice vraćaju i susret završava neodlučenim rezultatom 11:11. Najefikasniji u redovima Primorja bili su Beltrame i Barać s po 3 pogotka. U redovima gostiju po tri gola postigli su Vishniakov i Novoksenov. Primorje EB večeras očekuje utakmica protiv grčkog Vouliagmeni Nautical Cluba.

U prvom susretu dana Grci su bili uvjerljivi protiv Poljaka, pobijedivši konačnim rezultatom: LSTW Lodz – Vouliagmeni Nautical Club 6:14 (1:3, 1:5, 3:3, 1:3).

Previous articleVIDEO: Epitaf za društvo znanja
Next articleVulić: Zadovoljan bodom, idemo na pobjedu