Home Sport 16-finale Kupa: Dilj – Rijeka 0:6 (0:3)

16-finale Kupa: Dilj – Rijeka 0:6 (0:3)

1411
0

Gotova je utakmica u Dilju, Rijeka se plasirala u osminu finala Kupa pobjedom protiv domaćeg Dilja rezultatom 0:6.

74′ Pola tuceta u mreži Kelave! Šesti gol zabija junior Ilinković – 0:6.

68′ Gooooool! Peti gol za Rijeku zabija Hodža koji je u međuvremenu ušao s klupe – 0:5!

54′ Gooooool! Menalo izbija sam pred Kelavu i rutinski zabija za 0:4!

45′ Kraj prvog poluvremena – Dilj – Rijeka 0:3

44′ Počela je jaka kiša, teren za sada odolijeva

43′ Martinković puca s 20 metara, golman Rijeke Nwolokor zaustavlja uz probleme.

42′ Menalo za Turčina koji odapinje pod gredu, Kelava sjajno brani

36′ Gooooool. Asistenciju Franka sjajnim udarcem realizirao Pavičić – 0:3!

33′ Gooooool! Sjajan slobodnjak Pavičić izbija Kelava ali nakon kornera Menala zabija za 0:2! Menalo postao prvi igrač koji je u istoj fazi natjecanja zabio u 2 utakmice za 2 različite momčadi. Za Dinamo je prije 4 dana bio strijelac protiv Ferdinandovca.

31′ Goooool! Turčin zabija nakon asistencije Brauta s desne strane – 0-1!

30′ Treći korner za Rijeku, gosti dugo kombiniraju, Pavičić na kraju puca ravno u Kelavu.

26′ Menalo je u dobroj situaciji na, 10tak metara od gola, Kelava siguran.

19′ Štefulja puca preko gola

12′ Prilika za domaće, Bošnjak je opalio s 18 metara, zamalo pored gola.

8′ Dobar udarac Andrijašević pored gola.

0′ Počela je utakmica 16-ine finala Kupa između četvrtoligaša Dilja i branitelja naslova Rijeke.