Home Sport Modrić je imao veliku priliku za gol, a onda ga je nesebično...

Modrić je imao veliku priliku za gol, a onda ga je nesebično prepustio Viniciusu (VIDEO)

2632
0

Real Madrid je pobijedio Granadu 4:1 u 13. kolu La Lige.

Za treći gol u 56. minuti asistent je bio hrvatski kapetan Luka Modrić. Bila je to kontra Reala preko Karima Benzeme, koji je donio loptu u protivničku polovicu. Pratili su ga trkom Vinicius Junior i Modrić.

Hrvatski se veznjak izvukao na lijevu stranu i na kraju dobio loptu od Benzeme. Mogao je sam završiti i šutirati iz odlične situacije, no nesebično se odlučio proslijediti loptu mlađem kolegi Viniciusu i asistirati mu za siguran pogodak. Brazilac je morao samo pogoditi praznu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Real je došao u vodstvo preko Asensija u 19. minuti. U 25. je na 2:0 povisio Nacho Fernandez, u akciji u kojoj je sudjelovao i Modrić. Kod oba pogotka asistent je bio Toni Kroos.