Home Najnovije Mourinho nakon poraza i crvenog kartona: Sudac me uvrijedio kao nijedan u...

Mourinho nakon poraza i crvenog kartona: Sudac me uvrijedio kao nijedan u karijeri

211
0

Roma je u 24. kolu Serie A doživjela neugodan poraz na gostovanju kod fenjeraša Cremonesea rezultatom 2:1. Ekipa Josea Mourinha tako si je pokvarila šanse za plasman u Ligu prvaka i trenutno je peta, bod iza gradskih rivala Lazija. Cremonese je s druge strane upisao prvu pobjedu u sezoni i vrlo vjerojatno će iduće opet igrati Serie B.

Domaći su poveli golom Franka Tsadjouta u 17. minuti, a Roma je izjednačila preko Leonarda Spinazzole u 71. minuti. I dok se činilo da su gosti preuzeli kontrolu nad utakmicom, nekontrolirani izlazak vratara Ruija Patricija sankcioniran je penalom koji je realizirao Daniel Ciofani sedam minuta prije kraja.

Jose Mourinho je početkom drugog poluvremena zbog burne reakcije na sudačku odluku dobio crveni karton, a nakon utakmice Portugalac je tvrdio da ga je jedan od pomoćnika uvrijedio: “Nisam luđak, ako sam tako reagirao, znači da se nešto dogodilo.

Raspitat ću se može li se nešto učiniti legalnim putem. Prvi put u mojoj karijeri četvrti sudac mi se obratio na nedopustiv način. Rekao je stvari koje su isprovocirale moju reakciju. Zanima me što Collina ima za reći.”