Kristen je svom suprugu Seanu za rođendan htjela pripremiti iznenađenje i pripremiti mu noć koju neće zaboraviti.
Dočekala ga je gola na krevetu, a umjesto svoje “odjeće” imala je samo hrpu balona.
No nitko od njih nije očekivao da će nakon toga stvari krenuti naopako.
Odmah nakon vođenja ljubavi, Kristen je počela osjećati da nešto nije u redu.
– Grlo mi se počelo zatvarati, vrtjelo mi se. U prošlosti sam imao nekoliko alergijskih napada i znao sam da je ovaj put sve drugačije. Ubrzo sam se srušila i onesvijestila, a Sean je pozvao hitnu pomoć. U bolnici smo bili uvjereni da se sve dogodilo jer sam alergična na lateks u balonima. No, liječnici su mi odmah rekli da su baloni napravljeni od najlona, a da lateks ne može biti razlog – kaže Kristen.
– Liječnici su rekli da je moja reakcija klasična za anafilaktički šok, te da je nešto što sam unijela u tijelo moralo izazvati napad. Također, liječnici su mi objasnili da nije čudno da se nove alergije pojavljuju nakon poroda, te da je moguće da sam alergična na spermu svog muža. Samo sam se nasmijala jer sam mislila da je to nemoguće. No, analize su pokazale da sam jedan od iznimno rijetkih slučajeva alergije na sjeme – objašnjava ona.
– Shvatila sam da za Seana više neće biti posebnih rođendanskih poklona, kao i da nas dvoje imamo tri mogućnosti – koristiti kondom tijekom vođenja ljubavi kako bi spriječili da njegova sperma dođe u dodir s mojom kožom. Drugo rješenje je pronaći odgovarajući lijek za moju alergiju i nadam se da će uspjeti. Na kraju, ako želimo više djece, jedina je mogućnost vantjelesna oplodnja – zaključila je Kristen
































