Home Najnovije Najskuplji dinamovac u povijesti probio dinamovca i još četiri njegova suigrača!

3
0

Najskuplji igrač Dinama u povijesti u 15. minuti utakmice 15. kola Serie A zabio je za vodstvo Torina 2:0.

Marko Pjaca je to uradio efektno nakon sjajne solo akcije. Lijevo krilo Torina loptu je primilo na svojoj poziciji, a čuvao ga je Petar Stojanović, desni bočni Dinama na posudbi u Empoliju.

Međutim, Stojanović je bio nemoćan protiv Pjace, koji ga je prešao u trku i krenuo prema sredini. Putem je nezaustavljivo prošao još jednog suparnika te onda s ruba kaznenog prostora jakim i preciznim udarcem desnicom probio još dva protivnika koji su mu dolazili u blok, kao i golmana Empolija te zabio u donji desni kut.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PJACINU GOLČINU

Pjacu ni ove sezone ne štede ozljede. U prvih 14 kola talijanskog prvenstva odigrao je samo 256 minuta, ali je i kao rezerva prije ove utakmice postigao dva važna gola, protiv Sassuola i Lazija.

Previous articleMilanović nije pozvan na proslavu u Osijeku. Plenković: Ni mene nisu zvali u Rijeku
Next articleŽivotna drama ikone jugoslavenskog sporta: ‘Muž me toliko tukao da sam mu rekla: ‘Ubij me više…’