Home Sport Orijent pobjedom na vrućem terenu u Zmijavcima osigurao drugoligaški status?

Orijent pobjedom na vrućem terenu u Zmijavcima osigurao drugoligaški status?

113
0

U neočekivanoj i grčevitoj borbi za drugoligaški ostanak momčad Orijenta 1919 ostvarila je vrijednu pobjedu na teškom gostovanju u Zmijavcima kod Croatie. I uspjeli su Riječani doći do tri važna i vrijedna boda pobjedom 1:5.

Crveni s Krimeje poveli golom Durdova već u 5.minuti ali je domaćin izjednačio u 15. minuti preko Bekavca.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 20. minuti kada je domaćin ostao bez vratara Tomića, koji je istrčao van kaznenog prostora i kao zadnji igrač obrane srušio napadača Gadžu. Sudac Kulušić mu je pokazao izravni crveni karton. Slobodni udarac nakon isključenja je s dvadesetak metara izveo Tadejević i pogodio rašlje lijevog gornjeg kuta gola domaćina na koja je stao Bulat.

Domaći su doduše postigli gol za izjednačenje pri kraju prvog dijela koji im je sudac Kulušić poništio zbog zaleđa.

U drugom poluvremenu Orijent koristi brojčanu nadmoć na terenu i s tri gola rješava utakmicu.

U zadnjem kolu Orijentaši moraju dobiti Opatiju koja je već ispala u treću ligu.

Previous articlePerišić na nosilima iznesen s terena!
Next articlePutin ispalio raketu vrijednu 5 milijuna eura na javni zahod na plaži u Odessi!