Home Najnovije Oršić debitirao u šokantnoj pobjedi Southamptona protiv Cityja u Liga kupu

Oršić debitirao u šokantnoj pobjedi Southamptona protiv Cityja u Liga kupu

82
0

Southampton je pobijedio Manchester City 2:0 u četvrtfinalu engleskog Liga kupa. Iako se Southampton nalazi na posljednjem mjestu Premier lige, u ovom natjecanju uspio je pobijediti favoriziranog protivnika. Francuski napadač Sekou Mara doveo je svoju momčad u vodstvo u 23. minuti.

Nakon niza pogrešaka obje momčadi lopta je došla na desnu stranu do Lyancoa, koji je ubacio u sredinu, a Francuz je iz prve pospremio u gol. Drugi pogodak postigao je Moussa Djenepo pet minuta kasnije. Malijac je primijetio kako je Cityjev golman Stefan Ortega izašao s gola te je krasno pogodio s 30-ak metara.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI, A OVDJE ZA FANTASTIČNI DRUGI GOL SOUTHAMPTONA

Hrvatski reprezentativac Mislav Oršić u 83. minuti ušao je u igru umjesto Adama Armstronga, upisavši prvi nastup za Southampton otkako je stigao iz zagrebačkog Dinama.

Previous articleBivši FSB-ovac Igor Girkin (Strelkov) javno podržao svrgavanje Putina
Next articleUkrajina: Ispalili smo projektil na ruske vojnike u Soledaru, poginulo ih stotinu