Home Sport Pogledajte majstorski gol Perišića u derbiju. Zabio ga je glavom iz teške...

Pogledajte majstorski gol Perišića u derbiju. Zabio ga je glavom iz teške pozicije

981
0

Inter i Napoli igraju utakmicu 13. kola Serie A.

Napoli je poveo u 17. minuti preko Piotra Zielinskog, a onda je Inter preokrenuo. U 25. minuti Hakan Calhanoglu zabio je iz penala za 1:1, a Ivan Perišić u 44. minuti pogađa za preokret talijanskog prvaka.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Calhanoglu je izveo korner s lijeve strane i pronašao Perišića, koji je u skoku glavom lijepo pogodio za vodstvo milanskog kluba. Nije to bila laka pozicija za hrvatskog ofenzivca, no svejedno je snažno i precizno gađao glavom.

Činilo se da lopta nije prešla crtu jer je gostujući vratar David Ospina obranom spasio stvar, međutim tehnologija je ustanovila da je lopta prešla crtu.

Previous articleSelekcija budućih taekwondo olimpijaca počela već ovaj vikend u Zagrebu
Next articleFOTO: Hajduk do pobjede u Jadranskom derbiju u 98. minuti!