Home Sport Šibenčani s(p)retniji od Primorjaša

Šibenčani s(p)retniji od Primorjaša

974
0

Momčad Zorana Roje odlično je otvorila utakmicu i povela s 2:0, prva četvrtina završava vodstvom gostiju 1:3. Druga četvrtina počinje pokušajem domaćih da uhvate zaostatak što im uspjeva tek nakon 8 minuta igre kada Sutić napokon pogađa za 2:3. Do kraja četvrtine Riječani promašuju tri čiste šanse što domaći koriste i poravnavaju na 3:3. Treća četvrtina pripada domaćima i na odmor pred posljednju četvrtinu se odlazi s rezultatom 7:5. U četvrtoj četvrtini Primorje EB dolazi do poravnanja ali minutu i pol prije kraja Glavan s igračem više pogađa stativu. Šibeničani koriste kiks gostiju i rješavaju utakmicu golom Sutića minutu prije kraja za konačnih 9:8 (1:3, 2:0, 4:2, 2:3). Sam kraj utakmice obilježio je incident kada je trener Primorja Zoran Roje burno protestirao prema zapisničkom stolu tvrdeći kako su Rijelanima ukrali posljednje tri sekunde napada.