Home Mozaik Proročanstva Babe Vange za jesen 2025.: Europu će pogoditi “slomljena ujedinjena ruka”

Proročanstva Babe Vange za jesen 2025.: Europu će pogoditi “slomljena ujedinjena ruka”

0

Baba Vanga je za 2025. godinu navodno predvidjela “dvostruku vatru koja će se dići s neba i zemlje”. Tumačenja uključuju razorne požare, vulkanske erupcije, pa čak i udar asteroida ili snažnu solarnu baklju

Za 2025. godinu, a posebno za jesenske mjesece, njezina proročanstva navodno predviđaju događaje koji bi mogli promijeniti tijek čovječanstva.

Politički lomovi i ratni sukobi

Proročica je upozorila i na geopolitičke krize. “Slomljena ujedinjena ruka” mnogi povezuju s mogućim raspadom NATO-a ili Europske unije, dok se u Europi predviđa izbijanje novog sukoba koji bi mogao ozbiljno smanjiti broj stanovnika. Jesen 2025. tako bi mogla postati razdoblje diplomatskih lomova i rastuće napetosti između Istoka i Zapada.

Znanost i opasno znanje

Vanga je također najavila otkrića koja bi čovječanstvu mogla donijeti “znanje koje nije željelo imati”. Moguće interpretacije uključuju napredak u umjetnoj inteligenciji, biotehnologiji i genetskom inženjeringu. S druge strane, proročica predviđa i pozitivne pomake – revoluciju u medicini, razvoj laboratorijskog uzgoja ljudskih organa, otkriće čistog izvora energije te mogućnost telepatske komunikacije.

Ekonomija i susret s nepoznatim

Uz ratove i prirodne katastrofe, Vanga je upozorila i na globalni ekonomski slom, masovnu nezaposlenost i siromaštvo. Neobični element njezinih vizija za 2025. uključuje i mogući kontakt s izvanzemaljcima, koji bi mogao šokirati svijet tijekom velikog sportskog događaja, dodajući element znanstvene fantastike u stvarnost koja nas očekuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here