Home Najnovije Rakitić o drami u Sevilli: Hm…kako ubiti samoga sebe!

Rakitić o drami u Sevilli: Hm…kako ubiti samoga sebe!

54
0

Ivan Rakitić, čija se Sevilla nalazi u zoni ispadanja iz prve lige, poručio je da će se momčad teško izvući nastavi li igrati kao dosad. Sevilla je u subotu izgubila s 1:2 na gostovanju u Gironi, nastavivši agoniju u kojoj se nalazi od početka sezone,

‘Hm…kako ubiti samoga sebe, neobjašnjive su naše greške. Ne želim uperiti prstom ni u koga, ali došli smo do točke kada nam se ovakve stvari više ne smiju događati, rekao je Rakitić, 34-godišnji kapetan Seville, upitan da analizira utakmicu. Sevilla je u Gironi, gradu u Kataloniji, povela u 13. minuti, no domaćini su izjednačili u 46. pa u 88. minuti postigli pobjednički gol.

‘Ne smijemo više raditi ovakve gluposti, nego moramo izvući Sevillu iz situacije u kojoj se nalazi. No, nastavimo li ovako, bit će teško. Moramo shvatiti da trenutačno nije vrijeme za priče ni smijanje, nego da konačno ustanemo i damo sve od sebe’, napomenuo je Rakitić koji je asistirao za gol te odigrao svih 90 minuta.

Previous articleGuardiola dovodi Gvardiola?