Home Sport FOTO: Rijeci minimalna prednost pred uzvrat u Puli

688
0

Riječani na uzvrat u Pulu putuju sa samo golom prednosti nakon utakmice u kojoj su uspjeli preokrenuti rezultat nakon vodstva Istre u ranoj fazi utakmice. Istrijani su priredili hladan tuš Kantridi u 9. minuti kada je Jo probušio lijevu stranu riječke obrane, ubacio na drugu stativu gdje je Radonjić rutinski pospremio loptu u gol za – 0:1.

Od tada se igra victoria prema Istrinom golu ali Riječani ne mogu probiti zadnju liniju Istrine obrane koja je ispred svog šesnaesterca parkirala autobus. Ipak, bunker Istre puca u 59.minuti nakon velike gužve u gostujućem šesnaestercu u akciji u kojoj je sudjelovalo čak 4 igrača Rijeke. Krstanović je primirio centaršut Mujanovića, lopta se odbila do Moisesa, a ovaj snažno opalio sa 16 metara. Lovrić skida njegov pokušaj ali Kramarić refleksno reagira i posprema loptu u mrežu – 1:1. Samo dvije minute kasnije Rijeka dolazi do vodstva uz erupciju veselja na Kantridi. Strijelac je ponovno Andrej Kramarić koji je u igru ušao na poluvremenu.

Početni sastavi:

Rijeka: Vargić, Knežević, Mujanović, Sharbini, Tomečak, Lešković, Bertoša, Maleš, Brezovec, Lima i Krstanović

Istra 1961: Lovrić, Pilipović, Obšivač, Blagojević, Batarelo, Woon, Radonjić, Havojić, Heister, Vučko, Jo