Home Sport Rijeci u Kopenhagenu sudi sudac koji je ovog vikenda 2 puta svirao...

Rijeci u Kopenhagenu sudi sudac koji je ovog vikenda 2 puta svirao kraj iste utakmice!

1360
0

UEFA je potvrdila kako će sudac utakmice između Kopenhagena i Rijeke u play-offu Europske lige biti Englez Chris Kavanagh. Riječ je o sucu koji je u subotu dijelio pravdu na susretu Premiershipa između Brightona i Manchester Uniteda. Gosti su slavili rezultatom 2:3, a sudac Kavanagh se proslavio time što je dva puta svirao kraj utakmice.

Prvi put je to napravio u osmoj minuti sudačke nadoknade, nakon što je Neal Maupay blokirao udarac Harryja Maguirea. Ipak, iz VAR sobe su Kavanagha upozorili kako je Maupay igrao rukom, a sudac je nakon pregledavanja snimke pokazao na bijelu točku.

Kazneni udarac je realizirao Bruno Fernandes u 10. minuti sudačke nadoknade i donio pobjedu momčadi Ole Gunnara Solskjaera.