Home Sport VIDEO: Rijeka do tri boda nakon preokreta!

795
0

Nogometaši Rijeke pobijedili su Varaždin 2:1 u tvrdoj utakmici u kojoj su dva gola zabili gosti, srećom jedan u svoju mrežu. Rijeka je utakmicu počela nametnuvši dominaciju i igru na polovici gostiju ali bez stopostotnih prilika.

U 16. minuti hladan tuš na Rujevici. Đurasek je povukao kontru, odigrao za Obregona koji se riješio Štefulja i Galešića u kaznenom prostoru i matirao Nevistića za – 0:1!

Riječani se u utakmicu vraćaj već za 4 minute. Igrala se 20. minuta kada je Lončar ubacio iz kornera, Kulenović prebacio glavom, a Stolnik u pokušaju da očisti ispred gola zatresao je vlastitu mrežu – 1:1!

U 36. minuti Štefulj je ubacio s lijeve strane, a Kulenović podmetnuo glavu gdje drugi ne bi kopačku i majstorski u padu poentirao za preokret – 2:1!

I u nastavku gledali smo dominaciju Rijeke ali i vrlo nezgodne goste koji su mogli poravnati u 79. minuti iz brze kontre. Posavec se našao u sjajnoj prilici ali je udarac prošao uz vratnicu Nevistića.

U posljednjim minutama gosti su krenuli na sve ili ništa, mogli su to ‘bijeli’ iskoristiti u nekoliko navrata ali na kraju se ipak piše važna tri boda i nova doza samopouzdanja uoči europske premijere protiv Real Sociedada.(danko švorinić)