Home Najnovije Rijeka KVIG u drugom krugu Lige prvakinja!

Rijeka KVIG u drugom krugu Lige prvakinja!

271
0

U susretu petog kola skupine A hrvatske prvakinje Rijeka KVIG pobijedile su u domaćoj Dvorani mladosti češki Prostejov s 3:1 (14:25, 25:18, 27:25, 25:19). Susret su bolje otvorile Čehinje te su prvi set dobile s uvjerljivih 25:14, nakon samo 18 minuta igre. Riječanke su se vrlo brzo vratile u susret i drugi set dobile rezultatom 25:18. Susret se lomio u trećem setu kojeg su s 27:25 dobile Riječanke. Čehinje nisu imale snage za preokret u četvrtom setu pa su Riječanke na kraju slavile s 3:1 u setovima. Riječanke su ovom pobjedom osigurale drugo mjesto u skupini i drugi krug natjecanja. U posljednjem kolu, Riječanke će za šest dana gostovati kod pobjednika skupine, moskovskog Dinama. (foto: HRT)