Home Sport VIDEO: Rijeka neporažena u Sevilli!

997
0

Rijeka se iz Seville vraća neporažena u posljednjoj euro utakmici ‘bijelih’ ove sezone. Riječani su se ravnopravno nosili s Betisom većim dijelom utakmice, a propustili su i dvije najbolje prilike kojima su mogli i do pobjede. Benko je u 28. minuti promašio zicera glavom sa sedam metara, Krstanović u 42. minuti bio sam pred golmanom ali je loše primio Benkov centaršut.

Betis je očekivano imao loptu više u nogama ali je najbolju priliku imao tek u 65. minuti kada je Chulli ukrao loptu neopreznom Kneževiću, sam se sjurio prema Vargiću i neobjašnjivo promašio okvir gola za desetak metara. Preostale pokušaje domaćih zaustavljao je sjajni Vargić. ‘Bijeli’ su u 31. minuti ostali bez Jugovića koji je dobio neugodan udarac u glavu i zaradio posjekotinu koja je zašivena u svlačionici.

Utakmicom u Sevilli završila je sjajna europska epizoda ‘bijelih’ kojom su nadmašena i najoptimističnija očekivanja navijača uoči ove sezone. Ostali su ‘bijeli’ na kraju bez pobjede u skupini ali mogu biti ponosni svojim prvim nastupom u euro ligi. Iako je u skupinu ušla kao potpuni autsajder, na kraju ostaje dojam kako je Rijeka mogla napraviti čudo da su realizirane tri Benkove mrtve šanse protiv Lyona, Vitorije i Betisa…

U drugom susretu zadnjeg kola skupine I, Lyon je slavio protiv Vitorije rezultatom 1:2 i uz Betis se plasirao u dalje natjecanje.(rd)

Betis: Sara – Steinhofer, Amaya, Jordi, Nacho – Reyes, Xavi Torres (od 58′ Ruben Castro) – Juan Fran, Sevilla (od 66′ Verdu), Juan Carlos – Chuli (od 66′ Nono)
Rijeka: Vargić – Mujanović, Knežević, Datković, Bertoša – Maleš, Močinić, Brezovec (od 64′ Tomečak), Jugović (od 31′ Kvržić) – Krstanović (od 70′ Kramarić), Benko

TABLICA: Lyon 12, Betis 9, Guimaraes 5, Rijeka 4.

Previous articleObersnel je u pravu, tehnički gledano Rijeka je već bankrotirala
Next articleKek: Da smo bili malo svježiji…