Home Sport Rijeka u play offu Europa lige – Ukrajinci pali nakon produžetaka!

Rijeka u play offu Europa lige – Ukrajinci pali nakon produžetaka!

609
0

U tvrdoj utakmici i jakoj kiši koji su utakmicu 3. pretkola Europske lige između Rijeke i Kolosa dovela na rub regularnosti, Rijeka je slavila rezultatom 2:0 nakon produžetaka budući da je nakon regularnih 90 minuta završilo bez golova. Iako je Rijeka tijekom regularnog dijela utakmice imala laganu terensku inicijativu najbolju priliku utakmice propustili su gosti u posljednjoj minuti kada se napadač Kolosa spetljao i uspio promašiti nemoguće samo par metara od gola Rijeke.

Trenutak odluke dogodio se u 103. minuti nakon ubačaja iz kuta. Andrijašević je vratio loptu pred gol, a Escoval zakucao u mrežu za 1:0!

U 116. minuti velika pogreška vratara Kolosa kojem je ispala lopta i omogućila Andrijaševiću da gurne loptu u praznu mrežu za konačnih 2:0.

Riječani su se na taj način plasirali u play off u kojem za tjedan dana igraju u Copenhagenu protiv istoimenog domaćina koji je danas bio bolji od poljskog Piasta rezultatom 3:0.