Home Vijesti Strava i užas na Drenovi: Dijete upalo u šahtu na zelenoj površini!

Strava i užas na Drenovi: Dijete upalo u šahtu na zelenoj površini!

0

Tijekom igre na trgu, na zelenoj površini na kojoj se i inače djeca često igraju, jedna je djevojčica jučer na Drenovi upala kroz ‘zatvorenu’ šahtu.

“Večeras nam je dijete palo u šahtu. Ovu na slici. Šahta je bila zatvorena, ona je potrčala preko nje, a zatvorena šahta se izokrenula i ona upala unutra.

Srećom je to ona plitka varijanta, postoje i duboke gdje samo nestaneš. Sada nećemo razmišljati o toj opciji tragedije, UC je dobro i sad spava.

To je nasred zelenog dijela površine prilično solidno plaćenog središnjeg drenovskog trga na kojem se mahom igraju djeca. Ovakav level šoka nisu tri pandemije. Uglavnom, nisam neracionalan tip, ne mislim da gradska komunalija može i mora odmah riješiti svaki mikro problem, ali kada pogledam listu poteza, ponašanje pojedinaca, disfokuse, način provođenja pojedinih projekata iz te sfere pitaš se kako svi ne upadnemo u neku šahtu.

Uglavnom, nikada dijete ne smije upasti u šahtu jer se igra”, napisao je Kristian Benić na Facebooku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here