Home Mozaik Talijan skočio s 10 metara u more, glavom se zabio u stijene

Talijan skočio s 10 metara u more, glavom se zabio u stijene

281
0

Jučer oko 10.50 u uvali Mužilj u Puli 24-godišnji talijanski državljanin je zadobio teške tjelesne ozljede. On je prilikom skoka s visine od oko deset metara pao na stijene gdje je udario glavom i potom pao u more, izvijestila je PU istarska.

Na mjestu događaja pomoć su unesrećenom pružili djelatnici hitne medicinske pomoći i pulski vatrogasci, a zbog težine zadobivenih ozljeda 24-godišnjak je zadržan u pulskoj bolnici na liječenju.

Iako Policijska uprava istarska učestalo upozorava građane i turiste da budu oprezni prilikom skakanja u more, odnosno da ne skaču u vodu nepoznate dubine te da ne skaču u more sa stijena i drugih mjesta koja nisu uređena za skakanje ili je skakanje zabranjeno, policija i dalje bilježi nesretne slučajeve s teškim posljedicama, izvijestili su iz policije.

Previous articleVIDEO: Pogledajte fantastičan udarac Marca Pašalića kojim je Rijeka izjednačila protiv Lokomotive
Next articleDalić objavio popis za Euro kvalifikacije: Frigan po prvi put na popisu, Livaja out!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here