Home Sport Tarik Cerić ponovno u sudačkoj nadoknadi za tri boda!

Tarik Cerić ponovno u sudačkoj nadoknadi za tri boda!

498
0

U pravoj nogometnoj uspavanci koja je prava uzbuđenja gledateljima pružila tek u sudačkoj nadoknadi, Rijeka je pobijedila Varteks rezultatom – 2:1. Presudio je Cerićev gol u 92. minuti utakmice. ‘Bijeli’ su poveli u 25.minuti eurogolom Štroka koji je iskoristio zbunjenost gostiju, odapeo s ruba šesnaesterca i pogodio za 1:0.

U drugom poluvremenu, trener Rubčić na negodovanje tribina zatvara utakmicu, vadi Križmana, a ubacuje Pamića. ‘Bijeli’ se povlače, i kazna dolazi u 78. minuti kada je duga lopta doputovala do Mujanovića, koji je brži od Budicina i prejak za Radmana – 1:1.

I kada se činilo da će obje momčadi kući s po bodom, Fernandez izvodi slobodnjak iskosa s lijeve strane, Matko pokušava ubaciti u mrežu, a Mađarić odbija do Rijekinog jockera za sudačke nadoknade – Tarika Cerića koji je doslovno ugurao loptu u gol za – 2:1. (dš; foto: cropix/jutarnji.hr)

Rijeka: Radman, Kreilach, Cerić, Budicin, Dabac, Štrok, Landeka, Fernandez, An. Sharbini, Križman, Ah. Sharbini

Varteks: Mađarić, Šimek, Lučić, Carlos, Melnjak, Lesjak, Brezovec, Mumlek, Golubar, Mujanović, Novinić