Home Mozaik The Yellow Buzz akustično u riječkom Tunelu!

The Yellow Buzz akustično u riječkom Tunelu!

0

Prvi utorak u svibnju, 5.5., rezerviran je za akusticiranje u riječkom klubu Tunel, i to uz zagrebački duo The Yellow Buzz!

Iza imena The Yellow Buzz kriju se pjevač i gitarist Adam Lončar te bubnjar Bruno Bolfan, a momci glasno i jasno prže tradicionalni garage-blues rock.

Iza sebe imaju iskustvo sviranja po raznim drugim skupinama, a ovaj duo osnovali su 2014. godine. S obzirom da osnovu njihovog zvuka čini sirova energija rock-a i blues-a, fino i bezobrazno podsjećaju na ranu fazu The Black Keysa. Nedavno su predstavili i svoj novi singl, pjesmu “Johanna’s Blues”, a rade i na svom prvom studijskom albumu.

U utorak, 5. svibnja, po prvi put će biti gosti u sklopu programa Akustika te se pred riječkom publikom predstaviti u akustičnom izdanju.

Početak svirke u klubu Tunel je u 21.30, a ulaz je slobodan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here