Sport

Nogometaši Rijeke i Dinama podijelili su bodove u utakmici 32. kola MAXtv Prve lige odigravši susret bez pogodaka (0:0).
Prvo poluvrijeme donijelo je puno trke i želje, ali osim nekoliko opasnih ubačaja i dalekometnih pokušaja nije donijelo previše prilika. Najbolju je imala Rijeka u 19. minuti, Tomasov je donio loptu do vrha kaznenog prostora i gurnuo za Bezjaka čiji udarac iz izgledne situacije nije bio precizan.
Dinamo je najbliže golu stigao u 28. minuti kada je Ćorić jednu visoku loptu uspio gurnuti u prostor za natrčalog Henriqueza, ali Vargić je bio brži i otklonio opasnost.
Rijeka je u nekoliko navrata brzim dodavanjima otvorila prostor na desnom boku, ali svi ubačaj uglavnom u završavali u nogama braniča Dinama.
Dinamo je nešto konkretnije krenuo u nastavak utakmice. Prilika je stigla u 54. minuti kada su Ćorić i Rog odigrali dupli pas u kaznenom prostoru, Ćorić je potegnuo s 13 metara, ali jak udarac ukrotio je Vargić.
Uslijedili su udarci Machada i Roga s poludistance. Na drugoj strani Rijeka je bila najopasnija nakon ubačaja. U 73. minuti Bradarić je oduzeo loptu na sredini terena i gurnuo za Bezjaka koji je pronašao Tomasova, ali na kraju je lotpa završila u korneru.
U 85. minuti Bradarić je gurnuo loptu za Tomasova koji je potegnuo s 15 metara, ali udarac je otišao iznad grede.
Dinamo je u završnici bio oprezan u napadačkom dijelu, prije svega čuvavši svoja vrata budući da mu je remi bio dovoljan da sačuva četiri boda prednosti.