Na riječkom Korzu, neposredno prije probe popularne grupe LET 3 za večerašnji doček Nove godine, vatrogasci su intervenirali zbog curenja plina u blizini glavne pozornice. Incident se dogodio oko 15:30, a kako bi se spriječio bilo kakav rizik, opskrba plinom u širem centru grada privremeno je isključena.
Brza Reakcija Spriječila Potencijalnu Opasnost
Vatrogasne ekipe su odmah po dojavi stigle na mjesto događaja i osigurale područje kako bi spriječile bilo kakvu ugrozu za posjetitelje i organizatore. Organizatori dočeka Nove godine u Rijeci donijeli su odluku o zatvaranju opskrbe plinom u širem centru grada kako bi se uklonio svaki potencijalni rizik za večerašnji događaj. Iz sigurnosnih razloga plin je isključen na području omeđenom ulicama Ciottina, Pomerio, Žrtava Fašizma i Fiumara uključujući prostor tržnice do obale. Također, plin je isključen i dijelu Ulice Šetalište Antuna Kačića Miošića i Delta.
Doček na Korzu Ide po Planu
Unatoč nepredviđenom incidentu, organizatori su potvrdili da će se doček Nove godine na Korzu održati prema planu. Popularna grupa LET 3 nastupit će večeras, a posjetitelji mogu očekivati doček uz sigurnosne mjere koje su poduzete kako bi se osigurala njihova sigurnost.
Popravak Kvara u Nadolazećim Danima
Opskrba plinom bit će ponovno uspostavljena nakon što se kvar detaljno ispita i otkloni. Stručnjaci će tijekom narednih dana raditi na sanaciji problema, dok je večeras prioritet bila sigurnost svih sudionika dočeka.
Najnovije informacije s portala Rijeka Danas možete pratiti i na viber kanalu