Home Sport VIDEO/FOTO: Prvi euro bod!

VIDEO/FOTO: Prvi euro bod!

406
0

Rijeka je u drugome kolu skupine I Europske lige na Kantridi odigrala 1:1 s Betisom i osvojila prvi euro bod. Riječani su odigrali još jednu junačku utakmicu u kojoj su dominirali na početku oba poluvremena, a Španjolcima imali inicijativu u ostatku utakmice. Poveli su ‘bijeli’ još jednim sjajnim volejeme Leona Benka, da bi gosti ipak izjednačili četiri minute kasnije.

Odigrali smo taktički besprijekornu utakmicu. Odigrali smo muški, mislim da smo svakako zaslužili taj bod. Da smo bili malo odlučniji, moglo je biti svašta. Nadam se da će nam ovaj bod biti poticaj za dalje, rekao je trener Rijeke Matjaž Kek.

O igri svoje momčad u ovoj utakmici je rekao: Početkom drugog poluvremena odigrali smo baš po mom ukusu, ali nemamo snage da bi produžili to razdoblje. Nedostaje nam treninga da ispravimo nedostatke, ali ova je momčad tek na početku puta, zaključio je Kek.(uskoro opširnije…)

Previous articlePredavanje Ljubinke Toševe-Karpowicz: Zanella borac za riječku nezavisnost i prvi antifašist
Next articleBenko: Pokazali smo zube Betisu; Mišković: Ponosan sam što sam Riječanin