Home Sport VIDEO: Riječanin Pandur odveo Fortunu do remija protiv PSV-a, iako je 40...

313
0

U susretu 16. kola nizozemskog nogometnog prvenstva PSV Eindhoven je na gostovanju kod Fortune Sittard odigrao 2-2, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski vratar Ivor Pandur koji je u Fortunu stigao na posudbu iz Verone.

PSV je bio veliki favorit, no Fortuna je uspjela izboriti remi premda je od 56. minute igrala s igračem manje. Jedan od najboljih igrača utakmice bio je 22-godišnji Riječanin na vratima Fortune koji je prema nizozemskoj statistici imao 10 obrana. Ovdje možete pogledati njegove obrane.

Pandur je stigao u Fortunu u srpnju prošle godine, a to je njegov treći klub u seniorskoj karijeri. Počeo je u rodnoj Rijeci, a u kolovozu 2020. je preselio u Veronu. U talijanskom prvoligašu nije se previše naigrao, pa je sreću potražio na posudbi u Nizozemskoj.