Home Sport VIDEO: Rijeka – Hrvatski Dragovoljac 3:0

1583
0

U utakmici koja je po odnosu snaga na terenu i dominaciji gostiju u velikom dijelu susreta podsjećala na 1.kolo i utakmicu sa Splitom, Riječani su još jednom sretno došli do troboda. Iako su u prvom dijelu bolji bili gosti, poveli su u 27. minuti ‘bijeli’ golom najboljeg igrača Rijeke Hrvoja Štroka u 27. minuti. U drugom dijelu gledamo izrazitu premoć Hrvatskog Dragovoljca, sijevaju prilike pred golom Roberta Lisjaka ali u 73. minuti svoju prvu prijetnju prema gostujućem golu u drugom poluvremenu realizira – Rijeka. Opet je na scenu stupio Hrvoje Štrok i manirom pravog majstora riješio utakmicu. Slomljene Sigećane 8 minuta kasnije dotukao je Đalović koji je lobom pronašao put do mreže za konačnih 3:0 i zasjedanje Rijeke na čelo prvoligaške karavane.